1/6  <>

15. 2. 2017

Síťovka 1/2016

V rámci projektu Roný není stejný, který byl realizován za finanční podpory Úřadu vlády České republiky a Rady vlády pro rovné příležitosti žen a mužů, vyšlo nové číslo bulletinu Síťovka ktrý je mimo jiné  věnovaný výsledkům soutěže Společnost přátelská rodině za rok 2016. 

Publikace ke stažení

15. 1. 2016

Bulletin Půl na půl 20/2015 (Síť MC, 2015)

V rámci projektu Rovné příležitosti v zaměstnání i v rodině, který byl realizován za replica audemar piguet watches finanční podpory Úřadu vlády České republiky a Rady vlády pro rovné příležitosti žen a mužů, vyšlo nové číslo bulletinu Půl na půl. Je věnované výsledkům soutěže Společnost přátelská rodině za rok 2015, a to na celorepublikovébest watches 2020 replica úrovni. V bulletinu najdete informace i o dalších projektech Sítě MC a zajímavé informace z oblasti pé omega watch copy če o děti nebo mateřských center.

Bulletin je ke stažení ZDE.

15. 1. 2016

Vydali jsme nové číslo bulletinu Půl na půl

V rámci projektu Rovné příležitosti v zaměstnání i v rodině, který byl realizován za finanční podpory Úřadu vlády České republiky a Rady vlády pro rovné příležitosti žen a mužů, vyšlo nové číslo bulletinu Půl na půl. Je věnované výsledkům soutěže Společnost přátelská rodině za rok 2015, a to na celorepublikové úrovni. V bulletinu najdete informace i o dalších projektech Sítě MC a zajímavé informace z oblasti péče o děti nebo mateřských center.

Bulletin si můžete stáhnout ZDE.