2/6  <>

24. 10. 2016

TZ - Držitelé certifikátu „Společnost přátelská rodině“ v Libereckém kraji získali zdravou konkurenci ve třech nově oceněných firmách!

V letošním roce byly nominovány v Libereckém kraji NADĚJE, ČESKÝ ČERVENÝ KŘÍŽ - Oblastní spolek Českého červeného kříže Jablonec nad Nisou a Tadeáškovy jesličky.

Sešly se tři organizace, dvě neziskové a jedna komerční. Každá z nich významným a nevšedním způsobem usnadňuje slaďování rodinného a pracovního života rodinám, které se ocitají v různých životních situacích. Odborná porota proto velmi ráda udělila certifikát všem třem firmám.

Celou TZ naleznete ZDE.

Odkaz na magazín RTM o SPR

FB Zaostřeno na Jablonec

12. 6. 2016

Síť mateřských center vyzývá do „souboje“ společnosti přátelské rodině

Síť mateřských center v roce 2016 již po jedenácté vybízí společnosti, aby se přihlásily do soutěže Společnost přátelská rodině. Organizace tak mají příležitost bezplatně projít auditem a získat nejen certifikát, ale také cenná doporučení pro změny ve firemní kultuře. Již 41 oceněných firem na celorepublikové úrovni získá zdravou konkurenci. Soutěž je zároveň vyhlášena i v 7 krajích.

TZ k vyhlášení soutěže v roce 2016 najdete ZDE.

11. 5. 2015

TZ - Síť MC vyhlašuje další ročník soutěže Společnost přátelská rodině

Síť mateřských center o.s. vyhlašuje pro rok 2015 další ročník soutěže Společnost přátelská rodině na celorepublikové úrovni. Soutěž směřuje zejména k ocenění a šíření příkladů dobré praxe v oblasti slaďování rodinného a pracovního života, zavádění prorodinných opatření a podpory významu rodiny ve společnosti.

TZ k vyhlášení soutěže v roce 2015 najdete ZDE.