3/21  <>

12. 6. 2016

Síť MC zve na diskusní a networkingové setkání se zaměstnavateli

Síť MC zve zaměstnavatele na diskusní a networkingové setkání, které se uskuteční v úterý 21. 6. od 9:30 do 12:30 v kanceláři Sítě mateřských center v Truhlářské ulici 24 na Praze 1.

Cílem setkání je diskuse nad opatřeními zaměstnavatelských podmínek, které jsou v návrhu Koncepce rodinné politiky odborné komise pro rodinnou politiku MPSV a případné formulování připomínek. Jedná se zejména o bonifikaci zaměstnavatelů při poskytování flexibilních forem práce, úpravy zákoníku práce, snížení rozdílu v odměňování žen a mužů, zavedení dlouhodobého ošetřovného a služby péče o děti.

Registrovat se můžete do pátku  17. června 2016 na tomto e-mailu irena.pribylova(zavinac)materska-centra.cz

1. 6. 2016

Síť mateřských center vyzývá do „souboje“ společnosti přátelské rodině

Síť mateřských center v roce 2016 již po jedenácté vybízí společnosti, aby se přihlásily do soutěže Společnost přátelská rodině. Organizace tak mají příležitost bezplatně projít auditem a získat nejen certifikát, ale také cenná doporučení pro změny ve firemní kultuře. Již 41 oceněných firem na celorepublikové úrovni získá zdravou konkurenci. Soutěž je zároveň vyhlášena i v 7 krajích - Jihočeském, Jihomoravském, Libereckém, Karlovarském, Olomouckém, Vysočina a Zlínském.

TZ k vyhlášení soutěže v roce 2016 najdete ZDE.

10. 2. 2016

Síť MC a Zentiva zve na diskusní a networkingové setkání se zaměstnavateli

Další diskusní a networkingové setkání se zaměstnavateli se uskuteční v pátek 26. února od 9 do 12 hodin v sídle společnosti Zentiva v Praze (U Kabelovny 130, Praha 10).

Tématem setkání je diverzita v pracovních týmech a způsoby, jakými pracují diverzifikované týmy. Za Zentivu/Sanofi pohovoří Andrea Futerová, HR ředitelka globální Gx divize. Své zkušenosti bude sdílet také její kolegyně Helena Kopková, ředitelka právního oddělní, která má na starosti různorodý pracovní tým na globální úrovni. Tomáš Dombrovský ze společnosti LMC shrne zkušenosti domácích zaměstnavatelů v oblasti diverzity a diverzifikovaných pracovních týmů. Následovat bude diskuse a sdílení zkušeností jednotlivých zástupců a zástupkyň zaměstnavatelů.

Registrovat se můžete do středy 24. února na mailu ZDE.